شغل در سئو: مهارت های مورد نیاز ، نحوه شروع کار و نحوه دستیابی به یک شغل سئو

انقلاب دیجیتال دنیای تجارت ، به ویژه زمینه بازاریابی دیجیتال را عمیقاً تغییر داده و فرصت های جدیدی را به عنوان شغلی در سئو ایجاد کرده است. مجموعه ابزارهای کاملاً جدیدی در بازاریابی در حال ظهور است ، چیزی که تصور آن از دو دهه قبل امکان پذیر نبود. بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یکی از کارکردهای حیاتی امروز در بازاریابی است که طی دهه گذشته چه در تعداد مشاغل جستجوگرها و چه در شهرت روزافزون شرکت ها افزایش چشمگیری داشته است.

 

انقلاب دیجیتال دنیای تجارت ، به ویژه زمینه بازاریابی دیجیتال را عمیقاً تغییر داده و فرصت های جدیدی را به عنوان شغلی در سئو ایجاد کرده است. مجموعه ابزارهای کاملاً جدیدی در بازاریابی در حال ظهور است ، چیزی که تصور آن از دو دهه قبل امکان پذیر نبود. بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یکی از کارکردهای حیاتی امروز در بازاریابی است که طی دهه گذشته چه در تعداد مشاغل جستجوگرها و چه در شهرت روزافزون شرکت ها افزایش چشمگیری داشته است.

اول ، بیایید درک کنیم - SEO چه کاری انجام می دهد؟
با افزایش تعداد شرکت های آنلاین ، آنها روزانه محتوا بیشتری تولید می کنند و نمایش و برجسته سازی وبلاگ یا مقاله شما دشوارتر می شود ، به خصوص اگر تازه وارد این حوزه شوید. به عنوان مثال ، طبق techjury ، در مارس 2019 ، روزانه حدود 4.4 میلیون پست وبلاگ ارسال می شد.

SEO در درجه اول به وب سایت کمک می کند تا در سطح بالایی قرار گیرد - با تمرکز بر یک استراتژی دو شاخه - کل وب سایت ، و همچنین صفحات وب جداگانه برای کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار هنگامی که کاربران (چشم اندازهای تجاری) آنها را در نوار جستجو تایپ می کنند.

سئو چگونه کار می کند؟

با فرصت های شغلی SEO ، شما اصولاً با دو اصل اساسی کار خواهید کرد - توسعه محتوای مرتبط با کلمات کلیدی مرتبط و ایجاد بک لینک با کیفیت بالا برای وب سایت و صفحات وب خود.

شغل سئو شما چه تاثیری بر تجارت دارد؟

با حرفه ای در SEO ، شما در خط مقدم کار کار خواهید کرد ، مهارت و حرفه خود و مسیر رشد خود را به طرز ماهرانه ای شکل می دهید. بنابراین ، همچنین فرصتی عالی برای یادگیری در مورد جزئیات ذاتی یک کسب و کار فراهم می کند ، زیرا تلاش های شما نتایج نهایی تجارت شما را بهبود می بخشد.

بنابراین ، فرصت های عملکردی SEO همچنین شما را ملزم می کند که با کارزار بازاریابی و پرسنل بهینه سازی نرخ تبدیل در سازمان خود همکاری نزدیک داشته باشید تا اهداف SEO خود را با برنامه کلی بازاریابی تجاری همسو کنید.

شغل سئو نیاز به کار با یک استراتژی بازاریابی محتوا برای تجارت شما دارد تا تقویم محتوای شرکت شما و اهداف محتوا با سئو همسو شود. فرصت های SEO شما را ملزم می کند استراتژی محتوای خود را که به مهارت های تحقیق و پیاده سازی شما کمک می کند ، بهینه کنید. حتی اگر این شرکت محتوای عالی ایجاد کرده باشد ، اگر در وب قابل کشف نباشد ، فایده ای ندارد.

شما باید ترافیک را به وبلاگ / مقالات شرکت خود هدایت کنید. برای این منظور ، شما باید درک کنید که کدام کلمات کلیدی مرتبط و قابل رقابت هستند و چگونه کلمات کلیدی را در مقاله بگنجانید تا سریعتر و بالاتر در پایگاه داده موتور جستجو انتخاب شوند. و همچنین ، چگونگی رتبه بندی کلمات کلیدی رقابتی و دریافت بک لینک با کیفیت بالا با ایجاد ارتباط با شرکای بالقوه.

چه مهارتهایی لازم است؟

فرایند SEO با پیچیده تر شدن الگوریتم های موتور جستجو پیچیده تر می شود. از این رو ، حرفه ای در SEO امروز مستلزم تسلط بر مهارت های متعدد است. بیش از هر زمان دیگر ، شرکت ها برای درک و تسلط بر رتبه بندی کلمات کلیدی مرتبط به مهارت های خود نیاز دارند.

اول و مهمترین ، شما باید یک یادگیرنده پویا باشید تا با روند بازار همراه باشید. موتورهای جستجو در طول یک سال چندین به روزرسانی را نشان می دهند و با توجه به ادامه به روزرسانی ها ، نگه داشتن یک برگه در مورد چگونگی تأثیر آنها بر کسب و کار شما بسیار مهم خواهد بود.

حرفه شما در سئو نیاز به درک فضای کسب و کار و تجزیه و تحلیل دقیق رقابت دارد. برای درک نمایه پیوند بک لینک در حال ساخت آنها ، نوع محتوایی که ارسال می کنند و چه خبرهای مطبوعاتی ایجاد می کنند ، یک برگه نگه دارید.

مهارت های ارتباطی برای رشد در نقش شغلی SEO بسیار مهم است. بهینه سازی موتور جستجو در واقع یادگیری تاکتیک ها و ترسیم یک استراتژی کلی کسب و کار برای ایجاد یک فشار هماهنگ است. برای این منظور ، فرصت های شغلی SEO به مهارت های ارتباطی قوی و واضحی نیاز دارند ، بنابراین شما می توانید با چندین ذینفع کار کنید تا یک اجرای موثر از استراتژی را ارائه دهید.

مشاغل سئو همچنین بر روی ممیزی سایت تمرکز دارند. حسابرسی سایت به شما یک نمای کلی از سلامتی سایت شما می دهد - و برای تعیین وجود لینک های خراب ، هدایت مجدد در وب سایت شما ، حذف رتبه شما. حسابرسی سایت همچنین به شما کمک می کند که پیوندهای خروجی قطع شده است ، از کدام صفحات وب سایت بیشترین بازدید را می کنید ، از کدام صفحات کاربران می پرند و مهمترین صفحات در میان بسیاری از صفحات دیگر است.

این به شما کمک می کند تا استراتژی های مناسبی راجع به جذابیت ، در کدام صفحات متمرکز کنید ، کلمات کلیدی برای هدف قرار دادن ، مکان نوشتن محتوا ، چگونگی بهبود حضور موتور جستجو ، افزایش ترافیک ارگانیک و در نهایت درآمد خود را ابداع کنید.

Add a comment