How to buy your next luxury watch online scaled

راهنمای اندازه تماشا کنید

شما کت و شلوار مناسب بریونی ، پیراهن الساندرو گراردی ، دکمه های سر دست پاول اسمیت و کفش چرمی Salvatore Ferragamo ایتالیایی خود را پوشیده اید. شما به وضوح یک یا دو مورد راجع به سبک می دانید. آیا به همان جزئیات و حس مد نیز به ساعت خود توجه می کنید؟
 

 

شما کت و شلوار مناسب بریونی ، پیراهن الساندرو گراردی ، دکمه های سر دست پاول اسمیت و کفش چرمی Salvatore Ferragamo ایتالیایی خود را پوشیده اید. شما به وضوح یک یا دو مورد راجع به سبک می دانید. آیا به همان جزئیات و حس مد نیز به ساعت خود توجه می کنید؟
بیاموزید که چگونه اندازه مناسب ساعت خود را پیدا کنید

با تغییر زمان در مورد چگونگی خرید ساعت های لوکس توسط افراد ، به ویژه اکنون که مردم بیشتر و بیشتر به خرید آنلاین می پردازند ، مهم است که از اندازه مچ دست خود آگاه باشید تا بتوانید با دانش و کارایی در روند خرید ساعت حرکت کنید.
راهنمای اندازه

برای کپی در اندازه کامل کلیک کنید

برخی از دستورالعمل های ساده وجود دارد که باید بخاطر بسپارید. مچ کوچکتر باید از ساعت های کوچکتر و مچ بزرگتر از ساعت های بزرگتر استفاده کند. اما برخی عناصر اضافی وجود دارد که باید برای اطمینان از تناسب متناسب صحیح در نظر گرفت.
اندازه پرونده مهم است

قطر کیس مهمترین و قابل توجه ترین عنصر در هنگام انتخاب ساعت مناسب است. ساعت های مردانه معمولاً از 38 میلی متر تا 46 میلی متر هستند. اگر شما به تماشای ساعت مچی قدیمی 34-36 میلی متری نگاه می کنید ، اندازه آنها برای مردان محبوب بوده و امروزه نیز دارای اندازه کلاسیک هستند.

هر چیزی که کوچکتر از 38 میلی متر است امروزه به طور کلی در ساعت های زنانه دیده می شود و هر چیزی بزرگتر از 46 میلی متر نیز به سمت براق شدن سوق می یابد ، اما بعضی از افراد در شرایط مناسب قطعاً می توانند آن را بیرون بکشند.

به طور کلی ، اندازه ساعت به این شکل است:

    <34 میلی متر کوچک است
    اندازه متوسط ​​34 میلی متر - 38 میلی متر
    39 میلی متر - 42 میلی متر استاندارد است
    43 میلی متر - 46 میلی متر XL / اندازه بزرگ
    > 47 میلی متر XXL

مچ دست خود را اندازه بگیرید

شما باید مچ دست خود را اندازه بگیرید. اگر دور مچ دست شما 6 تا 7 اینچ است ، باید از کیف های ساعت 38 ، 40 و 42 میلی متری استفاده کنید. اگر دور مچ دست شما بین 7.5 تا 8 اینچ است ، باید به قاب های ساعت 44 تا 46 میلی متر نگاه کنید. این توصیه ها بر اساس روند اخیر ساعت های بزرگتر و بزرگتر است.

دانستن اندازه مچ دست هنگام سفارش ساعت نیز مهم است ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که بند مناسب است و دستبند نیز به درستی متناسب است.
سایر مواردی که باید به تماشای اندازه ساعت توجه کنید

اندازه مچ دست شما در مقایسه با قطر ساعت تنها چیزی نیست که هنگام جستجوی ساعت ایده آل خود به خاطر بسپارید. ضخامت قاب ، بندها و فلزات مختلف می تواند در احساس ساعت شما هنگام پوشیدن نقش بسزایی داشته باشد.
قاب ساعت من باید چقدر ضخیم باشد؟

ضخامت کیف ساعت به طور کلی به قطر اندازه قاب مربوط می شود. به عنوان مثال ، اندازه قوطی کوچک تا متوسط ​​معمولاً دارای قطر حدود 7 میلی متر است ، در حالی که اندازه قوطی های بزرگ ضخامت حدود 9 میلی متر دارند. هرچه عارضه در ساعت بیشتر باشد احتمال ضخامت آن نیز بیشتر است.

اگر به یک قطعه در قسمت پشت قاب گالری نگاه می کنید ، کریستال اضافی نیز به عمق اضافه می کند. همه اینها برای هر ساعت صحت نخواهد داشت. چندین مارک در حال تولید مدل های بسیار نازک با نمایشگرهای نازک تر و حرکات پیچیده هستند.

عرض بند را تماشا کنید

به دنبال کمربندی عرض باشید که تقریباً شعاع مورد باشد. به عبارت دیگر ، اگر می خواهید ساعت 42 میلی متری بخرید ، عرض باند باید تقریباً 22 میلی متر باشد. وقتی اندازه بند خیلی کوچک یا خیلی بزرگ است ، یک ساعت تمایل دارد که به طور نامتناسبی بزرگ ظاهر شود.
باندهای ساعت فلزی ، چرمی و پارچه ای

نوارهای ساعت فلزی همیشه بزرگتر و سنگین تر از انواع بندهای چرمی یا پارچه ای به نظر می رسند ، بنابراین مردان با مچ دست بزرگتر تمایل به جذب دستبندهای فلزی دارند. یک دستبند پیوند بسته به نوع ماده وزن کمی به ساعت اضافه می کند اما برخی از دستبندهای توخالی نیز وجود دارد.

کمربندهای چرمی ظاهری باریک و رسمی دارند در حالی که کمربند پارچه ای یا پارچه ای اسپرت تر خواهد بود. بسته به سبک کمربند پارچه ای ، می توانید ظاهری متفاوت بدست آورید. بند به سبک ناتو ظاهری اسپرت ایجاد می کند اما به دلیل سر خوردن پارچه در زیر بدنه ، عمق بیشتری به ساعت اضافه می کند.
مواد تشکیل دهنده را تماشا کنید

همه چیز ، از اعداد ، ساعت ها ، عقربه های ثانیه ای و اندازه سوراخ دکمه گرفته تا فشار و فشار و واریاتور همگی در زیبایی شناسی ساعت و اینکه آیا در نسبت مناسب است نقش دارند. اگر اندازه این جزئیات بزرگتر باشد ، ممکن است ساعت نیز بزرگتر به نظر برسد. همه این اجزا باید مکمل سایر عناصر ساعت باشند تا ظاهر کلی ساعت از نظر جذابیت متعادل و متناسب باشد.

هنگامی که ساعتی را که دوست دارید پیدا کردید ، تصمیم نهایی به اولویت شخصی برمی گردد که متناسب با سبک شما باشد و از مچ دست شما تعریف کند. این قوانین برای شکسته شدن طراحی شده اند اما قبل از دور شدن باید ابتدا قوانین را شناخت.

Add a comment