تخلیه چاه و لوله بازکنی چگونه انجام می شود؟

 

تخلیه چاه و لوله بازکنی چگونه انجام می شود؟

به فرآیندی که باعث خروج مواد زائد, فضولات انسانی, جامدات و لجن‌ها می‌شود عمل تخلیه چاه فاضلاب می‌گویند. این خدمات توسط ماشین‌های بزرگ و پرقدرت 12000, 8000 و 6000 مجهز به پمپ‌های آبکش, لجن کش و مکنده کاملاً بدون خرابی انجام می‌شود.

 

خیلی از مردم گرفتگی داخل لوله را با پر شدن چاه فاضلاب اشتباه می‌گیرند. ممکن است بعضی‌ اوقات گرفتگی داخل لوله‌ها باشد و باعث شود که فضولات و جامدات به داخل چاه نرود و احساس کنید که چاه پرشده است. همان‌طور ممکن است که برعکس این اتفاق هم روی دهد.

خیلی بد هست که مهمانی در خانه شما باشد و نیاز به سرویس بهداشتی داشته باشد. بدتر از آن موقعی هست که با حالت بسیار ناراحت از آن بیرون می‌آید و اشاره به مشکل توالت منزل شما می‌کند. در این مواقع دیگر نمی‌شود منتظر چیزی بود و باید خیلی سریع برای اینکه بیشتر از این سرخورده نشوید به یک شرکت لوله بازکنی که خدمات رفع گرفتگی توالت را انجام می‌دهد تماس بگیرید تا مشکل را هر چه سریع‌تر حل کند.

کارشناسان ما بعد از باز کردن لوله‌ها تمام مشکلات دیگر و احتمالی خانه شما را بررسی می‌کنند و اگر مشکل دیگری باشد حتماً به شما خواهند گفت و برای رفع آن‌ها نیز اقدام می‌کنند.

نکته مهم: یکی از آسان‌ترین روش‌های رفع گرفتگی لوله ها مخصوصاً سینک ظرف‌شویی از طریق باز کردن سیفون آن و تخلیه آن هست. اما اگر برای باز کردن چاهک کف آشپزخانه قصد انجام کاری را دارید پیشنهاد ما استفاده همان دستگاه همیشگی لوله بازکن خانگی می‌باشد که در اکثر خانه‌ها یافت می‌شود.

اکثر تعمیرکاران با ابزارهای قدیمی و بسیار خطرناک که ممکن است خرابی را بیشتر کند, کار خدمات را انجام می‌دهند. تماس‌های زیادی از مردم گرفته می‌شود که از تعمیر سرویس‌کاران ناراحت هستند زیرا نتوانستند مشکل را کامل برطرف کنند.

انتخاب یک سرویس‌کار خوب چه در شروع کار حفاری چاه و لوله کشی ساختمان و چه در تعمیرات آن مهم‌ترین عامل در خراب نشدن تأسیسات لوله‌کشی می‌باشد.

ضمن اینکه اکثر ساختمان‌ها به دلیل ساخت‌وساز بیش از 10 سال پیش از تأسیسات قدیمی نیز استفاده کرده‌اند. گاها شاهد ریزش ساختمان‌های قدیمی به خاطر نفوذ آب‌ چاه فاضلاب و حتی آب‌های اطراف ساختمان‌های مجاور نیز می‌شویم. این ساختمان‌ها حتماً نیاز به تعویض اساسی خدمات لوله کشی و تعمیر چاه های فاضلاب خواهند داشت.

این کار باعث می‌شود که سرویس‌کاران برای تعمیر و باز کردن لوله‌ها نیاز به صرف وقت بیشتری داشته باشند. همچنین در تماس‌های مردمی شاهد هستیم که خدمات تخلیه چاه و حفاری چاه یکی از مشکلات عمده مردم می‌باشد.

به همین علت ما سعی کردیم که بهترین و خبره ‌ترین سرویس‌کاران را دور هم جمع کنیم و سعی کنیم تا برای حفظ آرامش مردم شهر تهران در مورد خدمات لوله بازکنی و دیگر خدمات مهم تلاش بیشتری را انجام دهیم.

پس اگر شما همچین مشکلاتی را مشاهده کردید حتماً با واحدهای پشتیبانی برای مناطق مختلف تهران تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در کمتر از نیم ساعت حضور یابند.

یکی از دلایل مشاوره با کارشناسان در زمینه انتخاب نقطه حفاری چاه نوع زمینی هست که برای حفر در نظر گرفته می‌شود. مطمئناً زمین‌های شنی به‌مراتب نسبت به زمین‌های خاکی برای حفر چاه بهتر هست. زیرا مکش و کشش آب در زمین‌های شنی بهتر از زمین‌های خاکی می‌باشد.

رفع گرفتگی توالت با تلمبه دستی

سریع‌ترین کار و راحت‌ترین کار حتی خود شما هم می‌توانید انجام دهید, استفاده از تلمبه دستی مخصوصاً از نوع قیفی. اول آن را نرم کنید حالا یا با آب گرم و یا با شعله آتش, فقط مواظب باشید نسوزد, سپس بر روی محفظه لوله قرار دهید و بعدازآن خیلی سریع و محکم آن را به سمت بالا بیاورید. با چند ضربه بالا پ پایین به تلمبه دستی احتمال رفع گرفتگی توالت انجام می‌شود.

روش استفاده از محلول‌های اسیدی و شیمیایی

ابتدا باید به توضیحات روی بسته محلول دقت کنید و کامل آن را بخوانید و سپس با کمک توضیحات زیر کار را انجام دهید.

نکته مهم: برای لوله‌های چدن از اسیدهای رقیق استفاده کنید و برای پولیکا بهتر است که اصلاً از اسیدها استفاده نکنید, زیرا پولیکا ممکن است در صورت برخورد با اسید نازک شده و به مرور زمان باعث خرابی آن شود.

انواع خدماتی که در مورد لوله بازکنی انجام می شود:

رفع گرفتگی توالت‌های ایرانی و توالت‌های فرنگی بدون هیچ‌گونه کثیفی

رفع گرفتگی لوله‌های حمام در سریع‌ترین زمان

رفع گرفتگی لوله‌های آشپزخانه و تراس

باز کردن لوله‌های فاضلاب‌های شهری و روستایی

ترکیدگی و باز کردن لوله پشت‌بام

تخلیه چاه و تعمیر چاه‌های قدیمی

حفر چاه و لایروبی چاه‌های ساختمان

تشخیص کارشناسی ترکیدگی انواع لوله‌ها

رفع بوی بد فاضلاب و لوله ها

رفع نم و رطوبت حاصل از ترکیدگی لوله ها

رفع گرفتگی کف شور و ظرف‌شویی آشپزخانه

رفع بسته شدن لوله‌های آب گرم

خدمات تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی

بیرون کشیدن مواد و مخصوصاً تلفن همراه و جواهرآلات از داخل لوله ها

تعمیر و نصب فلاش‌تانک‌ها

طوقه چینی و کول گذاری

لوله‌کشی سرد و گرم و تعمیر و نگهداری موتورخانه

 

در این مطلب درباره نکات بسیار مهمی درباره لوله بازکنی و تخلیه چاه صحبت کردیم. اگر به خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه نیاز داشتیم می توانید مقالات مختلف ما را نگاه کنید.

Add a comment