سایر خدمات

 • راهنمای تعمیر اسباب خانگی در خانه 

  چنانچه می‌خواهید خودتان تعمیر اسباب و اثاث خانگی را انجام دهید میتوانید از سامانه خدماتی شرکت ها تعمیرات اسباب و اثاث خانگی امداد بگیرید . بیش تر تکنسین های سرویس ها موافق می‌باشند که سهم خیر از تماس های خانگی آن‌ها مرتبط با نقص جزئی است که مشتریان می توانستند خودشان آن را تصحیح نمایند . 

  Continue reading

 • نکاتی در باب پمپ 

  پمپ ماشینی است که مایع را از یک طول زیر به طول فراتر منتقل می نماید و یا این که فشار مایع را ارتقاء می‌دهد . پمپ می‌تواند تحت عنوان تقویت کننده فشارمایع , جهت غلبه بر تلفات سطحی لوله و اتصالات در سیستم لوله کشی مصرف شود .

  Continue reading

 • دستگاه چاپ سه بعدی

  پرینتر سه بعدی از آن پدیده های تازه ظهور و دیدنی در جور سازی پر سرعت  است البته مواد اول این دستگاه ها نسبتا گران قیمتند و کمیاب! در مقاله روز جاری فناوری جدیدی درین دستگاه چاپ ها معرفی شده‌است که نصیب حیاتی مواد اول آن چوب است .

  Continue reading

 • فضای سبز شهری چیست؟

  فضای سبز شهری چیست؟

  -گاری مول . پوشش سبز شهرها - پدر پارکداری ایران -:. فضای سبز شهری منطقه ای پوشیده از گیاه درداخل و اطراف شهر ها که دارای دو کارکرد مهم برای شهر می باشد تعدیل دما ،تلطیف هوا وزیبا آفرینی.

  Continue reading

 • معایب و مزایای شوفاژ برای استفاده

  معایب و ویژگی های شوفاژ

  به طور کلی پکیج دیواری و زمینی دستگاهی است که ( به جای موتورخانه مرکزی ) توانمند به تأمین به طور همزمان آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ برای هر مورد از واحدهای سوئیت ( یا این که ویلاها ) بوده و به راحتی به جای یک کابینت دیواری یا این که زمینی نصب میگردد

  Continue reading

 • عایق کاری استخر چگونه انجام می شود

  عایق کاری استخر چگونه انجام می شود

  عایق کار یاستخیر همیشه یکی از مهم ترین کارا قبل از استفاده از خود استخر بوده است. شاید در قدیم زیاد نمیشد به عایق های درون استخر اطمینان کامل پیدا کرد. اما امروزه با وجود تکنولوژی جدید و استفاده از عایق های جدید این موضوع بسیار مهم هست.

  Continue reading

 • عایق کاری سرویس بهداشتی

  عایق کاری سرویس بهداشتی

  عایق کاری سرویس بهداشتی به دلیل احتمال ریزش و تجمع آب در کف حمام و دستشویی، امری ضروری می باشد. عایق کاری سرویس بهداشتی به دو صورت انجام می گیرد.

  Continue reading

 • چرا باید ساختمان های خود را عایق کنیم

  چرا باید ساختمان های خود را عایق کنیم

  سوالی که خیلی از افراد با آن مواجه هستند و فرقی نمیکند ساختمان آنها مسکونی باشد یا تجاری، کارخانه باشد و یا انبار بزرگ و یا گارگاه کوچک. در این مقاله شرکت پشم سنگ اسپادانا سعی دارد شما را با مفهوم عایق کاری و چگونگی آن به زبان ساده آشنا سازد

  Continue reading

 • طریقه نصب توالت فرنگی

  آموزش نصب توالت فرنگی

  به دلیل مشکلات مفصل و گرفتگی زانو هنگام استفاده از توالت ایرانی، نصب توالت فرنگی در آپارتمان، بیمارستان، هتل و.. به وفور مشاهده می شود از این رو بهتر است با آموزش نصب توالت فرنگی آشنا شوید.

  Continue reading