2

ترافیک مستقیم در سایت چیست؟

ترافیک مستقیم متشکل از بازدیدکنندگان وب سایت است که به جای اینکه از وب سایت دیگری ، موتور جستجو یا رسانه های اجتماعی وارد شوند ، با تایپ کردن URL در مرورگر خود به وب سایت شما می آیند.

 

ترافیک مستقیم متشکل از بازدیدکنندگان وب سایت است که به جای اینکه از وب سایت دیگری ، موتور جستجو یا رسانه های اجتماعی وارد شوند ، با تایپ کردن URL در مرورگر خود به وب سایت شما می آیند.

بهینه سازی موتور جستجو را به عنوان "بهینه سازی تجربه جستجو" در نظر بگیرید. فقط یافتن وب سایت شما برای کاربران مهم نیست - مهم این است که آنها در وب سایت شما بمانند ، با محتوای شما تعامل داشته باشند و بعداً بازگردند.

ترافیک مستقیم فقط از نظر Google "اقتدار صفحه" شما را افزایش نمی دهد. این فرصت های بیشتری ایجاد می کند تا کسی را که برای اولین بار شما را به صورت ارگانیک کشف کرده به مشتری تبدیل کند.

در واقع سئو به شما توجه می کند که آیا بازدیدکنندگان شما در وب سایت شما می مانند یا با محتوای دیگری درگیر می شوند یا نه.

اگر برای کلمه کلیدی رتبه خوبی داشته باشید و بازدید کننده ای را که مرتبط نیست ، جذب کنید ، در واقع به وب سایت شما کمک نمی کند.

در مورد بازدیدکنندگان و محتوایی که آنها به دنبال آن هستند بیش از تعداد افرادی که می توانید به وب سایت خود جذب کنید ، فکر کنید.
اهمیت سئو

SEO مهم است زیرا به افراد در یافتن اطلاعات و کشف صفحات در شبکه جهانی وب کمک می کند. سئو به خصوص برای مشاغل مهم است زیرا اطمینان می دهد که در حالیکه بازدیدکننده محصولات و خدماتشان را جلب می کند به بزرگترین س questionsالات مخاطبانشان در موتورهای جستجو پاسخ می دهند.

عمیق تر به نظر رسیدن: در گذشته ، موفقیت سئو با این که آیا در صفحه اول Google در رتبه بالایی قرار داشتید ، سنجیده می شد. اما حتی اگر یک ترم هم رتبه خوبی داشته باشید ، آیا در واقع به این معنی است که نتایج را خواهید دید؟

نه همیشه. ممکن است از نظر اصطلاحاتی که برای کسب و کار شما ایده آل نیستند ، رتبه خوبی کسب کنید. بنابراین شما در موتورهای جستجو بالا ظاهر می شوید ، تعداد زیادی بازدیدکننده داشته اید ، اما بازدیدکنندگان وب سایت شما متوجه می شوند شرکت شما آن چیزی نیست که آنها به دنبال آن بودند.

شما مشتری ها را از این ترافیک تبدیل نمی کنید و رتبه بالایی برای این کلمه کلیدی خاص اساساً بی نتیجه است.

همچنین ، برای موفقیت لزوماً نیازی نیست که در سه شکاف برتر باشید. در واقع ، اگر در صفحات بعدی رتبه خوبی داشته باشید ، ممکن است بازهم میزان کلیک بالا ، هرچند بازدید کمتری داشته باشید.

این خبر خوبی برای بازاریابانی است که به نظر نمی رسد می توانند صفحات را به آن شکاف های برتر یا صفحه دوم بیاورند.

ما قبلاً آن را گفتیم و باز هم خواهیم گفت: میزان بازدید از صفحه شما از میزان صلاحیت آن ترافیک اهمیت کمتری دارد.

Add a comment