چرا بازاریابی دیجیتال برای تجارت شما مهم است؟

پاسخ این سوال را می توان فقط با گشت و گذار در اطراف یافت. چند دستگاه الکترونیکی می توانید ببینید؟ احتمالاً شما این موضوع را روی لپ تاپ یا تلفن همراه می خوانید و احتمالاً چند دستگاه دیگر نیز وجود دارند که می توانند از نزدیک به اینترنت متصل شوند.

 

پاسخ این سوال را می توان فقط با گشت و گذار در اطراف یافت. چند دستگاه الکترونیکی می توانید ببینید؟

احتمالاً شما این موضوع را روی لپ تاپ یا تلفن همراه می خوانید و احتمالاً چند دستگاه دیگر نیز وجود دارند که می توانند از نزدیک به اینترنت متصل شوند.

به نحوه مصرف خود اطلاعات و حتی نحوه به اشتراک گذاشتن اطلاعات با همکاران ، دوستان و خانواده خود بیندیشید. اتصال به اینترنت نحوه خرید اشیا، ، نحوه یادگیری ما در مورد رویدادها را تغییر داده و حتی می تواند در نحوه رای گیری نیز تأثیر بگذارد.

دسترسی آسان به اینترنت ، تقریباً در هر زمان ، یکی از دلایل تغییر بازاریابی دیجیتال در نحوه تبلیغ و بازاریابی محصولات و خدمات توسط مشاغل است.

ما معتقدیم که بازاریابی دیجیتال چهار مزیت اصلی نسبت به روش سنتی بازاریابی دارد - مقیاس پذیری ، قیمت مناسب ، سرعت و تعامل.

قابل اندازه گیری

بدون تردید یک وب سایت مهمترین ابزار در بین ابزارهای بازاریابی است و بینشی است در مورد اینکه مردم به چه چیزی علاقه مند هستند و چگونه وب سایت شما را پیدا و پیمایش می کنند.

چند نفر از سایت شما بازدید کردند؟

آنها از کجا می آیند ، جستجوی طبیعی ، پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) ، شبکه های اجتماعی یا کمپین های ایمیل؟

شما می توانید با تغییر در تعداد خود به مرور زمان ، اطلاعات واقعی در مورد اینکه آیا پیام بازاریابی شما به افراد مناسب می رسد را به شما ارائه دهیم.
توان مالی

بازاریابی دیجیتال فضای بازاریابی را برای مشاغل کوچک و متوسط ​​در سراسر جهان گشوده است و از طریق مقرون به صرفه بودن ، آن را در زمینه رقابت با مشاغل بزرگ قرار داده است.

به عنوان مثال ، تبلیغات فیس بوک از طریق ابزارهای تبلیغاتی تبلیغاتی مانند Boost Posts کسری از هزینه چاپ پست را در بر دارد و می تواند به گروه خاصی از افراد هدایت شود.

در همان زمان ، به مخاطبان گسترده تری که در سراسر جهان قرار دارند دسترسی بیشتری پیدا می کنید و کاغذ کمتری برای راه اندازی دفن زباله ها خواهید داشت.

به همین ترتیب ، تبلیغات بانری آنلاین در وب سایت ها معمولاً هزینه کمتری نسبت به تبلیغاتی که در رسانه های سنتی مانند روزنامه ها یا مجلات روزانه قرار می گیرند ، دارند.

 با استفاده از داده های تولید شده توسط این فناوری های تبلیغات آنلاین ، می توانید در مورد میزان کارآیی تبلیغات خود نیز بازخورد دریافت کنید.

سرعت

همچنین می توانید پیام خود را در دنیای مجازی سریعتر منتقل کنید - آنچه شما نیاز دارید فقط یک کلیک ساده روی دکمه ماوس است.

وقتی با فرآیند تولید و توزیع مواد چاپی طولانی تر مقایسه می شود ، این بدان معناست که شرکت ها می توانند با پیام رسانی خود انعطاف بیشتری داشته باشند.

ارسال و انتشار به روزرسانی وب سایت توییتر یا به روزرسانی وب سایت در مقایسه با روزها چند دقیقه طول می کشد. یک خبرنامه الکترونیکی می تواند هنگام ارسال نوشته شده و کنترل شود و می توانید بر روی افرادی که آن را باز کرده اند نظارت کنید ، در حالی که قرار دادن یک تبلیغ در یک هفته طول می کشد و شما هرگز نمی دانید که چند نفر آن را دیده اند.
ارتباط دادن

بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا چگونه خود را در دنیایی با سرعت بالا ارتقا دهید.

یکی از بزرگترین دلایل اهمیت بازاریابی دیجیتال تعاملی است که ایجاد می کند - شما می توانید با مشتریان بالقوه و موجود خود صحبت کنید ، به س questionsالات پاسخ دهید و مشکلات را حل کنید. همچنین می توانید با مخاطبان بیشتری تعامل داشته باشید ، این بدان معناست که شما می توانید کارهای دیگری غیر از فروش نیز انجام دهید.

می توانید برای آگاهی بهتر از تصمیم گیری خود ، در مورد نظرات تحقیق کرده و تحقیقات بازار را انجام دهید. همچنین می توانید به دنبال همکاری ، کارزاری برای پیمانکاران فرعی یا نظرات حرفه ای همتایان خود در مورد کار پروژه باشید.

 با جذب مخاطبان برای به اشتراک گذاشتن صفحات ، می توانید نمایه خود را افزایش داده و در این روند تأیید آنها را دریافت کنید.

مشارکت می تواند از طریق روش های دیگر مانند مسابقات ، وبلاگ ها ، روابط عمومی ، رویدادها و سایر فعالیت های بازاریابی حاصل شود.

با استفاده از بازاریابی آنلاین به صورت بلادرنگ ، می توانید در مورد موضوعات نظر دهید و بلافاصله مشتریان خود را از وقایع مهمی که ممکن است بخشی را که شما و مشتریانتان اداره می کنید تحت تأثیر قرار دهند ، به روز کنید یا آنها را مطلع کنید.

 همچنین می توانید به سرعت پیشنهادات رقبا را با پیشنهادات خود مطابقت داده یا بهبود بخشید و در انتهای بازار خود را حفظ کنید.

بنابراین ، بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شما اهمیت بیشتری دارد - ضروری است.

Add a comment