Onparade 1170x630 1024x551

نکات اساسی در خرید دوربین مداربسته برای فضای خارجی

نکات اساسی در خرید دوربین مداربسته برای فضای خارجی

نکات حساس در خرید دوربین مداربسته برای فضای خارجی : دوربین های مداربسته صرفا به دلیل مساله امنیتی و پلیسی به کار گرفته نمی‌شود این سیستم های کاربردی می‌توانند امنیت خانه و محل کارتان را تضمین نمایند از این رو خرید دوربین مداربسته و امکانات آن امری اضطراری برای منزل ها و شغل ها گوناگون تلقی می شود .

نکات اساسی در خرید دوربین مداربسته برای فضای خارجی

نکات حساس در خرید دوربین مداربسته برای فضای خارجی : دوربین های مداربسته صرفا به دلیل مساله امنیتی و پلیسی به کار گرفته نمی‌شود این سیستم های کاربردی می‌توانند امنیت خانه و محل کارتان را تضمین نمایند از این رو خرید دوربین مداربسته و امکانات آن امری اضطراری برای منزل ها و شغل ها گوناگون تلقی می شود .

 

دوربین های مداربسته دارنده شاخص های مختلفی می‌باشند که با آشنایی و درایت از آنها میتوانید انتخابی با جزییات بیشتر و مطلوب خیس داشته باشید , با مراجعه به یک دکان دوربین مداربسته در مییابیم که‌این تولیدات در نوع ها و برندهای متنوعی جانور میباشند و همین نیز تعیین و خرید یک دوربین مداربسته مطلوب را مشقت بار می نماید .

 

این مطلب به عنوان نکات با اهمیت در خرید دوربین مداربسته برای فضای خارجی جمع آوری شده امید واریم منفعت کافی را از آن ببرید و با اطلاعاتی جامع و کافی دست به خرید بزنید .

 

نکات با اهمیت در خرید دوربین مداربسته برای فضای خارجی

دوربین های مداربسته در فضاهای داخلی و خارجی یک ساختمان آیتم به کارگیری قرار میگیرند اصطلاحا به دوربین هایی که در فضای گشوده به کارگرفته میگردند out door گفته می شود این دوربین ها دارنده قابلیت و امکان ها و خصوصیت های متمایز نسبت به دوربین های داخلی یا این که indoor میباشند و میتوانند مانعی توانا در قبال سارقان و مزاحمان محسوب می گردند , یک دوربین مداربسته بیرونی عالی و مطلوب دارنده یک سری خصوصیت هاست که بعضا از آنان در‌این نوشته‌علمی گنجانده شده‌است .

 

خصوصیت های دوربین مداربسته برای فضای خارجی

او‌لین نکته از نکات حساس در خرید دوربین مداربسته برای فضای خارجی مقدار مقاومت آن هاست , این دوربین های مداربسته در فضای خارجی یک ساختمان نصب می‌شوند از این رو می بایست مقاومت و استحکام کافی را برعلیه تغییرات آب و هوایی و جوی‌بار داشته باشد و در قبال هر مدل ضربه در گیر فساد نشوند .

 

یک دوربین مداربسته بیرونی مطلوب کارکشته به ضبط تصاویری کیفیت بالا است , کیفیت تصویر در هر گونه دوربین مداربسته سخن اولیه را میزند از این رو دوربین هایی که تصاویری با رزولوشن بالا را دردسترس استفاده کننده قرار میدهد , دوربین هایی کاربردی و کیفیت بالا محسوب می گردند .

 

درباره با ذخیره سازی داده ها , می بایست به جور دوربین دقت کرد . بعضی دوربین های مداربسته بیرونی مثل دوربین مداربسته رم خور نیاز به دستگاه ضبط کننده DVR ندارند و می‌توانند ویدئو ها را از یکسری روز تا یک سری ماه در خویش ذخیره نمایند که‌این به مقدار حجم فضای داخلی دستگاه وابسته است ولی بعضی از دوربین های مداربسته نیز از هارد به کار گیری می نمایند .

 

از سایر خصوصیت های دوربین مداربسته خارجی که قسمتی از نکات حساس در خرید دوربین مداربسته برای فضای خارجی است می شود به روءیت کرد در شب آنان اشاره نمود , رفت و آمد های مشکوک عمدتا در پاسی از شب شکل میگیرد و سارقان و خلاف کاران نیز از ظلمات هوا سو به کار گیری می نمایند و سعی بر عملی کردن نقشه های خویش درین فرصت دارند ; هم اکنون در حالتی‌که دوربین مداربسته قابلیت و امکان رویت کرد در شب را داشته باشد , به راحتی می توان صورت این اشخاص را شناسایی کرد .

 

نکات دارای اهمیت در خرید دوربین مداربسته برای فضای خارجی و داخلی

بعضا نکات اساسی در خرید دوربین مدار بسته برای فضای خارجی و داخلی مشترک می‌باشند , این نکات می‌توانند : زاویه ی رویت کرد دوربین , مرجع تغذیه دوربین , تشخیص فیس در دوربین , امکان هایی یگانه زیرا میکروفن , اسپیکر و . . باشند . به شرح مختصری از هر مورد می‌پردازیم :

 

زاویه رویت کرد دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته داخلی و خارجی دارنده زاویه مشاهده کرد های متمایز میباشند شایسته ترین این دوربین ها رویت کرد 180 تا 360 رتبه از محفظه دارا‌هستند که بدین ترتیب میتوانند به اتفاق ها از تمام جهات بررسی داشته باشند , دوربین های مداربسته توسعه یافته ای که امروزه زمینه به کارگیری قرار گرفته میشوند , دیدی کلیه جانبه به محفظه داشته و امکان چرخش و گردش لنز در آنها موجود است .

 

منشا تغذیه دوربین مداربسته

بعضا دوربین های مداربسته مجهز به پروتکل وای فای بوده و فارغ از کابل کشی موضوع به کار گیری قرار گرفته می شود که اما معایب مختص خویش را دارا هستند و در مواقعی با قطعی سیگنال روبه روهستند که تلاش دوربین را به شدت کاهش میدهد و ولی مدل با سیم دوربین های مداربسته از روش کابل به دستگاه ضبط کننده و منشاء تغذیه متصل شده و قابلیت ضبط پیوسته تصاویر را مهیا می نماید .

Add a comment