11 مارک برتر دیده بان که اکنون باید بدانید

واچرون کنستانتین یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان ساعتهای لوکس در جهان است که توسط ژان مارک واچرون در سال 1755 در ژنو تاسیس شده است. هری ترومن

 

واچرون کنستانتین
واچرون کنستانتین یکی از قدیمی ترین تولیدکنندگان ساعتهای لوکس در جهان است که توسط ژان مارک واچرون در سال 1755 در ژنو تاسیس شده است. هری ترومن

TAG Heuer
"Techniques d'avant Garde" همان چیزی است که TAG در TAG Heuer از زمان راه اندازی مارک سوئیس توسط Edouard Heuer در 1860 برای آن ایستادگی کرده است. در سال 1962 ، جان گلن در پرواز Mercury-Atlas 6 از کرونومتر Heuer استفاده کرد و این باعث تمایز ساعت ساز سوئیسی شد. اولین بودن در فضا اکنون TAG Heuer به دلیل سایه های ورزشی مشهور است و مجموعه ای از اشکال جالب خارج از استاندارد هایی که همه ما می شناسیم و آنها را دوست داریم ، ارائه می دهد.

پانارای
این ساعت ساز با نام Officine Panerai در سال 1860 در فلورانس ایتالیا تاسیس شد و به خاطر موارد جسورانه و اسپرت خود معروف است. در سال 2006 ، این مجموعه از ساعت ها را با مشارکت یکی از اسپرت ترین تولیدکنندگان اتومبیل در تمام دورانها - فراری - راه اندازی کرد.

هابلوت
اولین ساعت لوکس که بند لاستیکی را تکان می دهد ، هابلوت نیز به دلیل موارد جسورانه معروف است. واقعیت جالب: Hublot فرانسوی "porthole" است و می توانیم ببینیم که این الهام از کجا ناشی می شود.

بریتلینگ
Breitling در سال 1884 تاسیس شد ، به ویژه به عنوان مورد علاقه هواپیمایی شناخته شده است (این مارک حتی با اسکات و مارک کلی ، تنها دوقلوهایی که در فضا سفر کرده اند ، همکاری کرد و یک تیم خلبان را به کار می گیرد که با نمایش آکروباتیک به سراسر جهان سفر می کنند) پروازها با هواپیماهای جنگنده).

چوپارد
ساعت ساز سوئیسی Louis-Ulysse Chopard Chopard را در سال 1860 تأسیس کرد و در روزهای ابتدایی این شرکت به ساعتهای جیبی و کرنومتر معروف بود. امروزه ساعت ها و جواهرات پر زرق و برق این برند در رویدادهایی مانند جشنواره فیلم کن (شریک رسمی شوپارد) به طور مرتب بر روی فرش قرمز دیده می شوند. این قطعه با دو دنیای وقت گیری و جواهرات ظریف ازدواج می کند.

مایستر سینگر
یکی از جوانترین مارک های ساعت لوکس ، MeisterSinger در سال 2001 تأسیس شد و با طراحی صورت تک دست خود بلافاصله قابل شناسایی است. طراحی منحصر به فرد برای پوشنده ای است که تمرکز کمتری بر شلوغی و تمرکز بیشتر بر لذت بردن از سفر دارد. اکنون خرید کنید

بولگاری
بولگاری بیشتر به خاطر جواهرات ظریف و کالاهای لوکس (خصوصاً مورد علاقه الیزابت تیلور) مشهور است ، اما روی ساعتهایشان نخوابید. این مارک به دلیل ایجاد اولین ساعت جواهرات شناخته شده است ، و نقش برجسته مار ، Serpenti افسانه ای است.

چارلز اودین
چارلز اودین از طیف وسیعی از ساعت سازهای خانوادگی به وجود آمد که اولین آنها ژان باتیست اودین در قرن هجدهم فرانسه بود. و اودین در تمام اعصار از جمله امپراتریس ژوزفین و ملکه ویکتوریای انگلیس مشتریان بسیار بالایی داشته است. در حال حاضر ، این مارک طعم ساعت سازی زیبا را با بندهای ابریشمی رنگی و تزیینات سنگ های قیمتی کاملاً مناسب یک ملکه ارائه می دهد.

برگو
ساعت ساز سوئیسی آبراهام-لوئیس برگوت ماموریت یافت تا ساعت مچی آن را برای ماری آنتوانت بسازد و بعداً ساعت مچی را برای ملکه ناپل بسازد (برای رزومه ساز چگونه است؟) امروزه ثابت شده است که طراحی های Breguet بی انتها و ابتکاری هستند.

ساعتهای Verdure
ادی جانسون ، بنیانگذار Verdure Watches ، با شعار هوشمندانه "Time Well Spent" ، Verdure Watches را در سال 2012 ایجاد کرد. این برند تمرکز ویژه ای بر راحتی دارد که از الهام اولیه جانسون برای ساعت های مچی ناشی می شود.

Add a comment