بند 5 را بررسی کنید

شیائومی Mi Band 5 ، جدیدترین دستبند هوشمند چینی با نمایشگر بزرگتر 1.1 اینچی AMOLED ، شارژر مغناطیسی و ویژگی های جدید سلامتی ، نسخه ارتقا یافته Mi Band 4 است.

 

شیائومی Mi Band 5 ، جدیدترین دستبند هوشمند چینی با نمایشگر بزرگتر 1.1 اینچی AMOLED ، شارژر مغناطیسی و ویژگی های جدید سلامتی ، نسخه ارتقا یافته Mi Band 4 است.

سرانجام ، آخرین عضو محبوب ترین دستبند تناسب اندام هوشمند جهان به تحریریه زومیت وارد شد. تاکنون شیائومی پنج نسل از خانواده MiBand را معرفی کرده است که آخرین نسل آن Xiaomi Mi5 است که تفاوت چشمگیری با مدل قبلی Mi4 دارد و از هر زمان دیگری بهتر به نظر می رسد.

اگر شیائومی 5 را نسخه پیشرفته شیائومی 4 بنامیم ، پس صحبت از مزخرفات نیست ، زیرا اگر تفاوت صفحه نمایش 0.2 اینچی را در نظر نگیریم ، تشخیص آنها از یکدیگر بسیار دشوار خواهد بود. با این حال ، تغییرات ظاهری فقط به صفحه نمایش محدود نمی شود.

Xiaomi Meiband 5 شباهت های زیادی به نسل قبل دارد. اما شاهد پیشرفت های عمده ای در طراحی و کیفیت ساخت است. به عنوان مثال ، ابعاد کلی دستبند چند میلی متر بزرگتر از نسل قبلی است. به طور کلی ، آنها احتمالاً متوجه نخواهند شد که شما 5 برابر کنید قبل از اینکه آنها صفحه را ببینند.

یکی از نکاتی که در مورد می بند 5 باید گفت این هست که زیاد تفاوتی با می بند 4 ندارد. تفاوتهای خیلی کمی با آن دارد و اگر قصد دارید که اطلاعات بیشتری در مورد تفاوت و مقایسه می بند 5 شیائومی و می بند 4 شیائومی کسب کنید, می توانید در سایت کوک باش این اطلاعات را بدست بیاورید. نکات خوب و مقایسه خوبی بین مچبند 5 شیائومی و مچبند 4 شیائومی نوشتته شده است.

در نگاه اول ، بهبودی در مقایسه با کل بند 4 مشاهده خواهید کرد. Mayband 4 دارای صفحه نمایش 0.95 اینچی است. نسل پنجم اکنون دارای صفحه نمایش 1.1 اینچی با وضوح 294 12 126 پیکسل است. با وجود حاشیه های کوچکتر ، دستبند فضای بیشتری برای ذخیره اطلاعات دارد. بر روی کاغذ ، عرض دستبند 20٪ بیشتر از نسل قبلی است.

روشنایی صفحه نمایش Mayband 5 اکنون به طور قابل توجهی به 450 نیت رسیده است که مستقیماً بر عملکرد دستبند در آفتاب تأثیر می گذارد. صفحه با حداکثر روشنایی بسیار روشن و شفاف به نظر می رسد. اما در فضای داخلی ، مقدار زیادی نور کمی سر و صدا می شود. از آنجا که باند 5 سنسوری برای تنظیم خودکار روشنایی صفحه ندارد و شما باید روشنایی را با توجه به محیط تنظیم کنید.

در نسل های قبلی ، برای شارژ دستگاه ، باید بدنه بسته شده را از گیره جدا می کردیم. خوشبختانه این مسئله در تاریخ 5 مه به طور کامل حل شد. با شارژر Mi 5 می توان MiB 4 را نیز شارژ کرد. اما به دلیل کمبود خاصیت مغناطیسی ، شارژر به بدنه متصل نمی شود.

Mi 5 برای راه اندازی اولیه به جفت شدن با نرم افزار Mi Fit شیائومی از طریق بلوتوث نیاز دارد و برای سیستم عامل های Android و Iowa در دسترس است. با برنامه Mifit می توانید عملکرد خود را در فعالیت های مختلف ورزشی از جمله بدمینتون ، بسکتبال و تنیس روی میز بررسی کنید.

صفحه اصلی 5 تاریخ ، زمان و سایر اطلاعات مانند شمارش گام روزانه و ضربان قلب را نشان می دهد. برای رفتن به صفحات دیگر مانند صفحه ورزش ، اندازه گیری ضربان قلب ، فشار ، اعلان های دریافتی و سایر ویژگی ها ، فقط صفحه را با انگشت به بالا و پایین بکشید و به صفحات قبلی برگردید ، می توانید از پیمایش چپ به راست استفاده کنید. از دکمه لمسی دایره ای در پایین صفحه نیز برای بازگشت به صفحه قبلی یا کار با دستبند استفاده می شود.

نمایشگرهای Mi Band 5 به راحتی در Mifit قابل شخصی سازی هستند و برای شخصی سازی بهتر ظاهر دستبند ، بیش از 100 ساعت در برنامه موجود است. ساعت های جدید انیمیشن از مجموعه های محبوب و شخصیت های انیمیشن مانند Neon Genesis Evangelion ، Case Closed ، Hatsune Miku و SpongeBob SquarePants یکی از جادوی بصری دستبند Xiaomi است.

نرم افزار Mayband 5 شامل برنامه هایی مانند تایمر ، کرنومتر ، شاتر دوربین از راه دور ، کنترل پخش موسیقی و ویژگی جستجوی دستگاه برای ایجاد بوق های بلند از تلفن است. همچنین یک ویژگی Do Not Disturb یا به اختصار DDN در منو وجود دارد که به شما کمک می کند لرزش ها و اعلان های مداوم را از بین ببرید.

5 بلندگو را برای پخش صدا خاموش کنید. اما برای آگاهی کاربر ، از ارتعاشات نسبتاً شدیدی استفاده می کند که احساس ناخوشایندی را به فرد منتقل نمی کند. کنترل پخش موسیقی به شما امکان می دهد موسیقی را متوقف کنید ، به آهنگ بعدی و قبلی بروید یا میزان پخش موسیقی را از تلفن تنظیم کنید. اما به دلیل کوچک بودن دکمه ها ، استفاده از این ویژگی آسان نیست.

Add a comment