بررسی لپ تاپ Huawei Matebook X Pro 2019

هواوی برای اولین بار از لپ تاپ های X Pro Matebook در سال 2018 رونمایی کرد. Matebook X Pro 2019 نسل دوم این سری از لپ تاپ های Huawei است که به تازگی در بازار ایران راه اندازی شده است. هواوی اخیراً نسل سوم این لپ تاپ را رونمایی کرده است اما این دستگاه هنوز وارد بازار نشده است. بنابراین تصمیم گرفتیم بررسی لپ تاپ Huawei Matebook X Pro 2019 خود را با شما به اشتراک بگذاریم

هواوی برای اولین بار از لپ تاپ های X Pro Matebook در سال 2018 رونمایی کرد. Matebook X Pro 2019 نسل دوم این سری از لپ تاپ های Huawei است که به تازگی در بازار ایران راه اندازی شده است. هواوی اخیراً نسل سوم این لپ تاپ را رونمایی کرده است اما این دستگاه هنوز وارد بازار نشده است. بنابراین تصمیم گرفتیم بررسی لپ تاپ Huawei Matebook X Pro 2019 خود را با شما به اشتراک بگذاریم.

جعبه را باز نمایید
همانطور که در فیلم جعبه گشایی Huawei Matebook X Pro 2019 مشاهده می کنید ، در جعبه مستطیل شکل این اولترابوک ، جدا از این دستگاه یک شارژر ، کابل شارژ ، دفترچه راهنما و ضمانت وجود دارد.

طرح

از لحاظ ظاهری و ویژگی های طراحی ، این لپ تاپ بسیار شبیه به Matebook Pro X 2018 است. البته این نکته منفی در مورد این دستگاه نیست. درست مثل نسل قبل ، این اولترابوک نیز نازک ، سبک و قابل حمل است. به طور کلی ، به نظر می رسد بسیار ساده و در عین حال زیبا.

هواوی برای ساخت این اولترابوک از آلومینیوم داخلی استفاده کرده است. در جلوی لپ تاپ هیچ ویژگی دیگری به جز آرم HUAWEI وجود ندارد. در لبه سمت راست دستگاه تنها یک درگاه USB-C 3.1 وجود دارد. در لبه جلو ، فقط یک فرورفتگی مشاهده می کنیم که به شما امکان می دهد درب لپ تاپ را با یک دست به راحتی باز کنید. در لبه سمت چپ که شلوغ ترین قسمت لپ تاپ است ، جک هدفون 3.5 میلی متری ، پورت USB 3.0 و پورت Thunderbolt 3.0 قرار دارد. در پشت لپ تاپ هیچ چیز خاصی به غیر از پایه و پیچ دستگاه وجود ندارد.

 در پایین صفحه کلید یک صفحه لمسی بد وجود دارد که همچنین جادار است و قدرت مانور زیادی را برای کاربر فراهم می کند. برای این صفحه لمسی ، امکان پشتیبانی از حرکات چهار انگشت نیز در نظر گرفته شده است. در بالای صفحه کلید ، در سمت راست دکمه روشن / خاموش ، که البته شامل سنسور اثر انگشت نیز است.

بین کلیدهای F6 و F7 روی صفحه کلید یک کلید با تصویر دوربین وجود دارد که با فشردن از وب کم لپ تاپ از همان قسمت خارج می شود. این دوربین دارای یک نور LED کوچک است که هنگام استفاده از وب کم ، سفید می شود. این اولین بار نیست که هوآوی این موقعیت را برای دوربین های لپ تاپ خود ذکر می کند ، اما این بدان معنا نیست که کاربران از این سبک طراحی راضی هستند.

Add a comment