تماشا کنید: تست مقاومت گلکسی Z Fold 2 سامسونگ

امروز با ویدئویی از تست مقاومت گلکسی Z Fold 2 سامسونگ که به تازگی توسط کانال یوتیوبی JerryRigEverything منتشر شده در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

امروز با ویدئویی از تست مقاومت گلکسی Z Fold 2 سامسونگ که به تازگی توسط کانال یوتیوبی JerryRigEverything منتشر شده در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

سامسونگ اواسط مرداد ماه و در مراسم رونمایی از گوشی‌های سری نوت 20 برای اولین بار از نسل دوم گوشی‌های تاشوی سری فولد رونمایی کرد. یک ماه پس از این رویداد، در نهایت این گوشی به صورت رسمی معرفی شد. باوجود انتقاداتی که به نسل اول این گوشی و میزان مقاومت آن شده بود، انتظار می‌رفت که سامسونگ با تجربه بدست آمده از گوشی گلکسی فولد، نسل دوم آن را با ساختاری مقاوم‌تر طراحی کند. اما آیا چنین دستاوردی حاصل شده است؟


تست مقاومت گلکسی Z Fold 2

برای کشف پاسخ این سوال به سراغ زک نلسون و کانال او در یوتیوب، یعنی JerryRigEverything رفتیم که در جدیدترین ویدئوی خود، تست مقاومت گوشی تاشو جدید سامسونگ را به اشتراک گذاشته است.

زک پس از باز کردن جعبه و نگاهی به محتویات درون آن به سراغ تست مقاومت گوشی می‌رود. تست خراش و سنجش میزان مقاومت دو نمایشگر پشت و جلو و بدنه دستگاه اولین مرحله از این آزمون است. یکی از وجوه تمایز این گوشی با نسل قبل، وجود یک لایه محافظ اضافه‌تر بر روی نمایشگر است که زک در تست خراش به وجود آن پی می‌برد.

از آنجاییکه نمایشگر گلکسی فولد به خوبی به فریم و بدنه دور گوشی متصل نشده بود، امکان نفوذ گرد و خاک به زیر نمایشگر آن بسیار بالا بود. از همین رو، زک در تست مقاومت گوشی جدید، تصمیم گرفت تا با مشتی خاک و سنگ ریزه میزان مقاومت نمایشگر در جذب آنها را مورد بررسی قرار دهد.

پس از آن نوبت به تست آتش می‌رسد، جاییکه دو نمایشگر گلکسی Z Fold 2 در برابر شعله مستقیم آتش قرار می‌گیرند تا میزان مقاومت آنها در برابر حرارت سنجیده شود. در نهایت نوبت به تست خمیدگی و سنجش مقاومت لولای گوشی در برابر فشار از دو طرف می‌رسد.

منبع

 

Add a comment