تاسیسات

 • 4 برنامه برای تطبیق شهرها با رویدادهای آینده است

  آسیب پذیری شهرها در برابر طبیعت و عوامل انسانی بزرگترین چالشی است که مردم تاکنون در برنامه ریزی شهری با آن روبرو بوده اند. با توجه به افزایش جمعیت مناطق شهری ، نیاز به انطباق شهرها با رویدادهای غیر منتظره مانند تحولات اجتماعی ، زیست محیطی ، فناوری و اقتصادی بیش از هر زمان دیگری است

  Continue reading

 • معماری پایدار چیست؟

  معماری پایدار که گاهی نیز تحت عنوان معماری سبز مورد خطاب قرار‌ می‌گیرد در حقیقت یک تکنیک به منظور طراحی ساختمان سبز است. طراحی‌ها با در نظر گرفتن محیط‌زیست، از جمله تمرکز بر پایداری محیط‌زیست صورت می‌گیرند. معماری سبز‌ می‌بایستی که با در نظر گرفتن یک طراحی دارای بهره‌وری انرژی بالا و بوم دوست بودن خانه‌ها و ساختمان‌ها صورت گیرد.

  Continue reading

 • بتن غرق: تعمیر یا جایگزینی؟

  اسلب بتونی می تواند به دلایل مختلف و با نتایج متفاوت غرق شود. مقصر معمولاً آب زیرزمینی است که پایه شن و ماسه را زیر بتن شما تغییر می دهد. وقتی این اتفاق بیفتد ، چیزی برای پشتیبانی از وزن بتن باقی نمی ماند و باعث غرق شدن آن می شود. همچنین اگر در هنگام نصب بتن اولیه از مواد یا تکنیک های مناسب استفاده نشده باشد ، مسئله می تواند ایجاد شود. علت هر چه باشد ، وقتی نوبت به حل مشکل رسید ، تصمیمی برای تصمیم گیری دارید.

  Continue reading

 • خانه های سفارشی: 6 نکته برای یافتن بهترین طراحی

  هنگام ساختن یک خانه ساخت و ساز جدید ، باید تعداد قابل توجهی از سفارشی سازی را انجام دهید تا بتوانید خانه را به سرعت بفروشید. خانه های سفارشی واحه منحصر به فرد خودشان هستند که فقط منتظر صاحبان خانه هستند تا بتوانند بقیه عمر خود را در آنجا بگذرانند. به عنوان یک توسعه دهنده املاک و مستغلات ، شما می دانید چه چیزی برای فروش سریع یک خانه لازم است.

  Continue reading

 • تعمیر یخچال فریزر در محل و منزل با تعمیرکار یخچال

  تعمیر یخچال فریزر و تعمیر انواع یخچال یکی دیگر از خدمات مهم تاسیسات سرویس با کمک تعمیرکار یخچال متخصص در تمام نقاط تهران با بیش از ۳۰ سال تجربه کار فنی در امور تعمیر یخچال می باشد

  Continue reading

 • واهمه از بالا بر

  در بخش اعظمی از اشخاص , هراس از بالابر از فوبیای یگانه دیگری نشئت می گیرد که شخص به آن دچارست , ولی به‌تنهایی خویش را نشان می دهد ; به‌این معنی که ممکن است تصور کنید صرفا از سوار شدن به بالابر میترسید , ولی این خوف در یک فوبیای دیگر ریشه دارااست .

  Continue reading

 • شتر گلو و فواید آن

   شترگلو چه فوایدی دارد

  شترگلو یک اختراع معمولی و در عین هم اکنون فراوان کاربردی است . شترگلو بجهت داشتن خمیدگی در خویش سبب دوری از خروج بوی بد چاه میشود .

  Continue reading

 • ترمودینامیک به چه شکل سوز‌ و‌ سرما می سازد؟

  تحولات به وقوع پیوسته در صنعت و طرق نو به کارگیری از منابع نیرو همینطور رویش اقتصادی روز افزون , موجب خواهد شد که در طی 20 سال آتی تحولاتی با اهمیت در ... ادامه مطلب را بخوانید.

  Continue reading

 • سنگ نمای ساختمان

  سنگ نمای ساختمان

  نمای ساختمان قسمت بیرونی ساختمان است و غالبا به قسمت جلویی ساختمان گفته می­ شود . واژه ی نما ریشه­ ی فرانسوی داراست که از کلمه­ ی در معنای نما , جلوخان , فیس گرفته شده‌است .

  Continue reading