خانه های سفارشی: 6 نکته برای یافتن بهترین طراحی

هنگام ساختن یک خانه ساخت و ساز جدید ، باید تعداد قابل توجهی از سفارشی سازی را انجام دهید تا بتوانید خانه را به سرعت بفروشید. خانه های سفارشی واحه منحصر به فرد خودشان هستند که فقط منتظر صاحبان خانه هستند تا بتوانند بقیه عمر خود را در آنجا بگذرانند. به عنوان یک توسعه دهنده املاک و مستغلات ، شما می دانید چه چیزی برای فروش سریع یک خانه لازم است.

خانه های سفارشی: 6 نکته برای یافتن بهترین طراحی

هنگام ساختن یک خانه ساخت و ساز جدید ، باید تعداد قابل توجهی از سفارشی سازی را انجام دهید تا بتوانید خانه را به سرعت بفروشید. خانه های سفارشی واحه منحصر به فرد خودشان هستند که فقط منتظر صاحبان خانه هستند تا بتوانند بقیه عمر خود را در آنجا بگذرانند. به عنوان یک توسعه دهنده املاک و مستغلات ، شما می دانید چه چیزی برای فروش سریع یک خانه لازم است.

شما می دانید خریداران به دنبال چه چیزی هستند و بالاتر از بقیه چه ویژگی هایی خواهد داشت. شما تصوری دارید که می دانید پتانسیل دارد ، اما به خانه های سفارشی به کمک یک طراح احتیاج دارید. یک طراح خانه سفارشی می داند چگونه چشم اندازها و ایده های شما را بگیرد و آنها را به واقعیت تبدیل کند.

متأسفانه ، استخدام اولین طراح خانه که با آن روبرو هستید ، کار آسانی نیست. درعوض ، باید طراح خود را با دقت انتخاب کنید زیرا به شخصی نیاز دارید که تمام انتظارات شما را برآورده کند. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در یافتن یک طراح مناسب برای خانه های دلخواه خود آورده شده است!

1. به کیفیت کار آنها دقت کنید

کیفیت کار عامل مهمی در انتخاب طراح مناسب است. به یاد داشته باشید ، شما در حال ایجاد این خانه ها هستید تا امیدوار باشید برای همیشه به خانه کسی تبدیل شوید. برای این که این اتفاق بیفتد ، باید کیفیت کار طراح شما بسیار عالی باشد.

دریغ نکنید که از یک طراح بخواهید تا پروژه های گذشته خود را ببیند. این ایده به شما می دهد که آنها قادر به چه چیزی هستند. همچنین به خاطر داشته باشید که همه مصالح ساختمانی با چشم غیر مسلح قابل رویت نیستند.

به همین دلیل ، باید از طراح بپرسید که چه موادی در مناطقی استفاده می شود که نمی توانید ببینید. نوع مصالح ساختاری و سایر مصالح ساختمانی مورد استفاده در یک پروژه باید کیفیت کار انجام شده را به شما اطلاع دهد.

2. اطمینان حاصل کنید که شفافیت وجود دارد

طراحي كه شما انتخاب مي كنيد در آنجا هست تا ديد شما را به واقعيت برساند. این پروژه شماست و طراح برای کمک به شما در آنجا حضور دارد. طراحی که با آن کار می کنید باید همیشه شفاف باشد.

این می تواند از نوع متریال هایی که برای ساخت خانه شما استفاده می شود تا روابط متفاوتی که با پیمانکاران و افراد دیگری دارند که بخشی از روند ساخت خانه باشند استفاده شود. به هر گونه سؤالی که در مورد پروژه و طراحی دارید باید به موقع و با صداقت پاسخ داده شود.

حتی اگر خبر بدی درباره طراحی وجود دارد ، شما می خواهید یک طراح باشید که به محض اینکه اتفاق بیفتد ، درمورد هر مسئله ای به شما اطلاع می دهد.

3. کشف کنید که تجربه آنها چقدر است

تجربه همه چیز هنگام پیدا کردن یک طراح مناسب برای پروژه خانه شما است. مطمئناً ممکن است طراحان بزرگی باشند که تازه وارد این صنعت باشند ، اما همکاری با یک طراح باتجربه باعث آرامش خاطر شما خواهد شد. یک طراح باتجربه در گذشته ضمن کار بر روی پروژه های قدیمی ، موانع مختلفی را پشت سر گذاشته است.

این بدان معنی است که آنها می دانند که چگونه با موقعیت های مختلف رفتار کنند. تجربه همان چیزی است که می تواند روند طراحی را به راحتی پیش برود. همچنین به شما کمک می کند تا اطلاعات بیشتری را در مورد یک طراح پیدا کنید زیرا مشتری های گذشته از آنها وجود دارد که می توانید با آنها تماس بگیرید.

4- یک طراح را پیدا کنید که بودجه و بازه زمانی ایجاد کند

طراحي كه بودجه و بازه زماني براي اين پروژه تشكيل مي دهد ، كسي است كه شما مي خواهيد با آن كار كنيد. شما هرگز نباید در تاریکی احساس کنید که چقدر طرح برای شما هزینه می کند یا مدت زمان طولانی آن را خواهد گرفت. بودجه تعیین شده باید با شما ابلاغ شود.

بودجه باید کمی از اتاق wiggle را برای تغییر در طراحی در اینجا و آنجا بگذارد ، اما هزینه کلی باید دقیق باشد. اگر هر چیزی در طراحی نیاز به تغییر دارد و بنابراین بودجه را تغییر می دهید ، باید سریعاً از آن آگاه شوید. طراح شما همچنین قبل از ایجاد هرگونه تغییر ، باید برای تأیید به شما مراجعه کند.

قبل از شروع پروژه باید یک بازه زمانی ایجاد شود. شما باید در دانستن اینکه طرح خانه تا تاریخ تعیین شده به شما تکمیل خواهد شد احساس امنیت کنید.

5- درخواست مراجعه کنید و به بررسی مراجعه کنید

دقیقاً مانند استخدام هر نوع خدمات دیگر ، باید به مراجعه و بررسی های طراح توجه کنید. حتما از طراحان بخواهید چند مراجعه به مشتریان قبلی را که می توانید با آنها تماس بگیرید و از تجربیات خود با این طراح سؤال کنید ، بخواهید.

یک طراح باتجربه نیز باید بررسی های آنلاین داشته باشد. تحقیق و تحقیق خود را انجام دهید تا بررسی کنید که نظرات در مورد طراح چه می گوید.

6. به یک طراح مراجعه کنید که به تمام سوالات پاسخ دهد

از آنجا که این پروژه چشم انداز شماست ، به احتمال زیاد سؤالات زیادی خواهید داشت یا حتی ایده های جدیدی در طول مراحل طراحی ظاهر می شوید. شما می خواهید با یک طراح کار کنید که به تمام سؤالاتی که می پردازید پاسخ دهد. شما هرگز نباید احساس کنید که نمی توانید از چیزی سؤال کنید یا اینکه شنیده نمی شود.

یک طراح خوب به تمام سؤالاتی که دارید بدون هیچ زحمتی پاسخ خواهید داد. یک طراح بزرگ حتی ممکن است شما را ترغیب کند تا سؤالات بیشتری بپرسید!

دکوراسیون

Add a comment