347b1dc46ecf4b66b19c04d0d4ba8af2 general ac repair work

تعمیر اسپیلت و کولر گازی در تهران

تعمیر کولرگازی و تعمیر اسپیلت در محل تخصص میخواهدو برای حفظ طول عمر کولرگازی خود ، جهت تعمیرات باید آن را به تعمیرکار کولرگازی مرتبط سپرد ،


تعمیر کولرگازی و تعمیر اسپیلت در محل تخصص میخواهدو برای حفظ طول عمر کولرگازی خود ، جهت تعمیرات باید آن را به تعمیرکار کولرگازی مرتبط سپرد ،

 نمایندگی مجاز کولرهای گازی نمایندگی تعمیرگاه مجاز کولرگازی  با سابقه ای درخشان و طولانی در امر تعمیرات کولرگازی ، با شعبات مختلف در سراسر تهران و دارای تکنسینهای متعهد و مجرب مفتخر است خدمات کولرگازی را با ضمانتنامه رسمی و قطعات فابریک در همان روز ارائه دهد .

تعمیر کولرگازی در تهران

تعمیرگاه مجاز کولر گازی با شعبات مختلف در سراسر تهران خدمات را برای شما عزیزان تسهیل نموده است .

بعد از تماس شما با تعمیرگاه مجاز کولرگازی توسط اوپراتور مربوطه راهنمایی میشوید تا چنانچه مشکل جزئی بود رفع عیب شود ، در غیر این صورت تعمیرکار کولرگازی ظرف کمتر از یکساعت در محل حاضر میشود .

توجه : چنانچه کولرگازی خریداری نموده اید جهت نصب و استفاده از خدمات پس از فروش ، با شماره نمایندگی سرویس کولرگازی مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید .

مجموعه نمایندگی مجاز کولر گازی با بیش از نیم قرن تجربه و دارای مجوز از اتحادیه های مربوطه ، نمایندگی های معتبر و تکنسینهای مجرب ، متعهد و کارآمد مفتخر است انواع کولرهای گازی :  کولرگازی ، اسپیلت ، کولرگازی ایستاده ، کولرگازی پرتابل ، پنجره ای ، داکت اسپیلت  و ..  را در محل با ضمانت نامه3 الی 12 ماهه رسمی تعمیر نماید . 

 حضور سریع در مکانه اسپیلت - کولرگازی خراب شما

ما از اونی که فکرش رو بکنید سریعتر هستیم . به محض اینکه با ما تماس بگیرید اوپراتورها شما رو به صورت تلفنی راهنمایی میکنن که اگر مشکل جزئی باشه خودتون رفعش کنید و هزینه ای هم پرداخت نکنید .اما اگر مشکلتون جدی بود نگران نباشید متخصص های تعمیرات کولرگازی ما به سرعت ، خودشون رو به محل شما میرسونن و زودتر از اونی که فکرشو بکنین مشکل رو برطرف میکنن . 

چرا تعمیر کولر گازی خود را به ما بسپارید ؟

سرعت در تعمیرات کولرگازی
داشتن متخصص ترین و با تجربه ترین تعمیرکاران کولرگازی
استفاده از قطعات فابریک همان برند برای تعمیرات کولرگازی
دارای شعبات مختلف در سراسر تهران
برچسب ضمانتنامه 12 ماهه تعمیرات کولرگازی
شرح کار و تفکیک قیمتها در فاکتور
پشتیبانی قوی در خدمات دارای گارانتی
تمامی هزینه ها بر حسب تعرفه میباشد
تمام تعمیرکاران کولرگازی دارای لباس فرم و کارت مخصوص میباشند .

Add a comment