Blog

 • ترافیک مستقیم در سایت چیست؟

  ترافیک مستقیم متشکل از بازدیدکنندگان وب سایت است که به جای اینکه از وب سایت دیگری ، موتور جستجو یا رسانه های اجتماعی وارد شوند ، با تایپ کردن URL در مرورگر خود به وب سایت شما می آیند.

  Continue reading

 • ایده های محتوای طوفان فکری

  در نهایت مجهز به لیستی از کلمات کلیدی ، سرانجام می توانید ایده های جدیدی را برای محتوای خود ایجاد کنید. اما وقتی در حال حاضر میلیاردها (تریلیون) صفحه وب برای جلب توجه رقابت می کنند ، چگونه محتوای منحصر به فرد و قابل استفاده ایجاد کنید
   

  Continue reading

 • 7 عامل برتر رتبه بندی: چه چیزی واقعاً برای سئو اهمیت دارد

  به نظر می رسد هر ساله گوگل فاکتور جدیدی برای رتبه بندی به ما می دهد.

  در سال 2014 ، HTTPS به یک سیگنال رتبه بندی تبدیل شد.

  در سال 2015 ، قابلیت استفاده از تلفن همراه به یک سیگنال رتبه بندی تبدیل شد.

  Continue reading

 • بهترین ساعت دیجیتال مردانه در سال 2021

  ساعت های دیجیتالی معجزه می کنند. آنها دقیق ، قابل اعتماد ، چند منظوره ، به راحتی قابل خواندن و با جذابیت متمایز خود هستند. خواندن نمایشگرهای ساعت دیجیتال بسیار راحت تر از ساعت های آنالوگ است و از آنجا که در اکثر ساعت های دیجیتال از حرکات کوارتز استفاده می شود ، تمایل به دقت بیشتری نسبت به ساعت های مکانیکی دارند.

  Continue reading

 • Zenith Pilot Type 20 Chronograph Adventure

  در اینجا ما قطعه دیگری از مجموعه Zilith Pilot Collection داریم که بیشتر به شهرت زنیت به عنوان ساعت ساز برتر سوئیسی گواهی می دهد. ظاهر کلی این مدل جدید هواپیمایی بازتاب انعطاف پذیری زنیت است.

  Continue reading

 • RTX Theatre: ردیابی اشعه در زمان واقعی Fortnite با NVIDIA RTX 3080

  Fortnite اخیراً با کمک پیشرفت های بصری جدیدی که در پردازنده های گرافیکی Nvidia RTX در دسترس قرار گرفته است ، از جذابیت بیشتری برخوردار است. بازیکنانی که کارت گرافیک دارند و از Nvidia پشتیبانی می کنند ، می توانند Fortnite را کاملاً جدید بازی کنند. ما خودمان با استفاده از کارت گرافیک RTX 3080 Founders Edition و یک مانیتور 1440p آن را بررسی کردیم و چندین ساعت گیم پلی بسیار جذاب و غریب را ثبت کردیم - حداقل وقتی صحبت از تصاویر می شود.

  Continue reading

 • ساعت هوشمند تی سریز مدل A1

  البته اهمیت و اولویت این معیارها بسته به بودجه خرید متفاوت است.شما از ساعت هوشمند خود به مدت طولانی و در شرایط مختلف استفاده خواهید کرد و ممکن است گاهی فراموش کنید که آن را در دست بگیرید.

  Continue reading

 • ساعت دیجیتال خرید

  ساعت های دیجیتال برای افرادی که به دنبال ظرافت و ظرافت مجلل هستند گزینه بسیار خوبی خواهد بود.اکثر ساعت های دیجیتالی مارک های مختلف در مدل های زنانه و مردانه تولید می شوند.انواع ساعت های دیجیتالی برای خرید مطابق با سلیقه شماساعت ورزشی یا دیجیتال ورزش یساعت دیجیتال لوکس ساعتهای دیجیتالی رسمی

  Continue reading

 • بررسی ساعت هوشمند پل واچ

  وقتی ابزار جدیدی وارد بازار می شود ، همه در برابر آن مقاومت می کنند و با سو susp ظن به آن نگاه می کنند. اما وقتی اپل همان محصول را تولید می کند ، همه متقاعد می شوند که این ابزار آینده دارد! علی رغم همه تردیدها در مورد کارکردن یا نبودن ساعت های هوشمند ، کاپیتان اپل واچ را راه اندازی کرد که از همان ابتدا بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

  Continue reading

 • بند 5 را بررسی کنید

  شیائومی Mi Band 5 ، جدیدترین دستبند هوشمند چینی با نمایشگر بزرگتر 1.1 اینچی AMOLED ، شارژر مغناطیسی و ویژگی های جدید سلامتی ، نسخه ارتقا یافته Mi Band 4 است.

  Continue reading