ویژگی های خاص منطقه Xiaomi Mi Band 5

Mi Band 5 شیائومی در انگلستان ، اروپا ، چین ، هند و سایر مناطق در دسترس است ، اما همه Mi Band 5 ها به طور یکسان ایجاد نشده اند.

 

Mi Band 5 شیائومی در انگلستان ، اروپا ، چین ، هند و سایر مناطق در دسترس است ، اما همه Mi Band 5 ها به طور یکسان ایجاد نشده اند.

Xiaomi Mi Band 5 در چین با پشتیبانی NFC برای پرداخت بدون تماس ، دستیار صوتی XiaoAI و همچنین یک پالس اکسی متر برای قرائت SpO2 ارائه می شود.

انواع جهانی (معروف به همه انواع خارج از چین) NFC ، دستیار صوتی یا پالس اکسی متر ندارند. رحم وامپ Mi Band 5 های فروخته شده در روسیه دارای NFC هستند.

من Mi Band 5 جهانی را آزمایش کردم ، بنابراین به هیچ یک از این ویژگی ها دسترسی نداشتم. ممکن است Xiaomi Mi Band 5 Pro به روز شده در سطح جهانی با NFC ، پالس اکسی متر و پشتیبانی آمازون الکسا راه اندازی شود ، اما در مورد این راه اندازی هیچ چیز رسمی از این شرکت نشنیده ایم.


بررسی شیائومی Mi Band 5: آیا ارزش خوبی دارد؟

بله ، Xiaomi Mi Band 5 ارزش فوق العاده خوبی دارد. در واقع ، این مهمترین نقطه فروش ردیاب است. در سراسر اروپا با قیمت 39.99 یورو (47 دلار) ، در انگلیس با قیمت 30 پوند (41 دلار) و در هند با قیمت 2،499 روپیه (34 دلار) در دسترس است.


مدل بدون NFC با قیمت 189 یوان (27 دلار) در چین در دسترس است ، در حالی که نسخه با NFC 229 یوان (33 دلار) است. همچنین می توانید آن را از طریق فروشنده شخص ثالث در آمازون در ایالات متحده با قیمت حدود 30 دلار پیدا کنید ، اگرچه به طور رسمی در ایالات متحده در دسترس نیست.


فکر نمی کنم سوال این باشد که "آیا Mi Band 5 ارزش پول را دارد؟" قطعاً اینگونه است - شما به طور جدی نمی توانید این برچسب قیمت را شکست دهید - اما استفاده از دستگاهی با این قیمت ارزان منفی دارد.


Mi Fit نوعی سردرد برای استفاده است. بسیاری از دستگاه های گران قیمت دیگر برنامه های بهتری ارائه می دهند و دسترسی راحت تری به داده های سلامتی شما دارند. فیت بیت فوراً به ذهنتان خطور می کند.


Inspire HR از نظر قیمت و ویژگی ها نزدیکترین رقابت به Mi Band 5 است ، اگرچه در زمان نوشتن این مقاله به راحتی در دسترس نیست.

Fitbit Charge 4 ردیاب تناسب اندام مورد علاقه ما در دسترس است ، حتی پس از بررسی Mi Band 5 ، هزینه آن سه برابر است ، اما این امر باعث می شود بازار بسیار متفاوتی از Mi Band باشد.

شیائومی این کار را دوباره انجام داده است. Mi Band 5 کاملاً بهترین ردیاب تناسب اندام است که می توانید زیر 50 دلار بخرید. فقط بخاطر داشته باشید که برای این قیمت پایین فداکاری می کنید.

Add a comment